Testhőmérséklet mérés október 1-től

Tisztelt Szülők / Gondviselők!

Kérünk mindenkit, hogy a járvány ideje alatt az alábbi szabály kiegészítést betartani szíveskedjenek.

Október 1-től minden belépő számára kötelező lázmérés a bejáratnál.

Reggel két bejáratnál, napközben csak a főbejáraton lehet bejönni, ahol a lázmérés kötelező.

Foglalkoztatott, illetve nagykorú tanuló csak akkor mehet az intézménybe, ha az érkezéskor mért testhőmérséklete nem haladja meg az országos tisztifőorvos által meghatározott mértéket (37,8 °C).

Kiskorú tanuló, illetve gyermek esetén, ha testhőmérséklete az ismételt mérés alapján is eléri vagy meghaladja ezt a mértéket, a többi gyermektől, illetve tanulótól el kell különíteni és erről a szülőt vagy a törvényes képviselőt haladéktalanul tájékoztatni kell.

Kérünk mindenkit, hogy gondoskodjanak arról, ellenőrizzék, hogy gyermeküknél ott legyen a maszk, amikor iskolába jönnek.

Az intézkedés visszavonásig érvényes.

Nagypeterd, 2020. 10. 01.

Somogyiné Keszthelyi Judit igazgató