TANÉVZÁRÓ - BALLAGÁS

Kedves Szülők!

Ebben a tanévben megengedett, hogy ballagást majd utána tanévzáró ünnepséget szervezzünk.

Időpontja: június 15. 11.00 órai kezdés.

Szülők, vendégek 10.45-től gyülekezhetnek az iskola udvarán.

Kérünk mindenkit az alábbi szabályok betartására.

A ballagáson, tanévzárón a szülők és meghívottak életkortól, a koronavírus elleni védettségtől függetlenül részt vehetnek, de csak az iskola udvarában.

Sem a szülők, sem a meghívott vendégek nem jöhetnek be az iskola épületébe.

Egy ballagó diák maximum 5 embert hívhat meg a szabadtéri ünnepségre.

1-7. évfolyamon tanuló diákhoz maximum 2 szülő, vendég stb. jöhet.

A szülők, a meghívottak, valamint a ballagási rendezvény résztvevői számára kötelező az orrot és szájat eltakaró maszkviselés.

Ez alól kivétel:

• a hatodik életévét be nem töltött kiskorú,
  • az értelmi vagy pszichoszociális fogyatékossággal, illetve az autizmus spektrumzavarral élő,
  • a ballagó és a ballagáson fellépő.

A szülők, vendégek az udvaron, vagy az iskola előtt várhatják meg a diákokat, amíg megkapják a bizonyítványukat. Amennyiben az illemhelyet szeretnék használni, úgy a tornateremnél levők állnak rendelkezésükre.

Tisztelettel: Somogyiné Keszthelyi Judit igazgató