Online korrepetálás 7-10. évfolyamos diákok számára

Tisztelettel értesítjük iskolájuk diákjait, hogy szervezetünk - iskolai közösségi szolgálatot végző középiskolás diákok jóvoltából - ingyenes online korrepetálást kínál 7-10. évfolyamos diákok számára, általuk választott tantárgy(ak)ból illetve anyagrészből.

A diákok az alábbi linken tudnak online korrepetálást igényelni: 
https://forms.gle/pkVi9ba7UpWKUr138

Ha egy-egy érdeklődő diák inkább a szervezetünk munkáját segítené, ezen a linken jelentkezhet: 

https://forms.gle/eED8AAyW42rW3yKT7

 
A szervezetünkről
Szervezetünk célja a Magyarországon tanuló diákok érdekképviselete; a velük foglalkozó szervezetek, oktatási intézmények és pedagógusok nevelési oktatási szakmai munkájának segítése; ifjúsági és civil érdekképviseleti tevékenységük elősegítése, működésük támogatása; az állampolgárok közösségi kezdeményező és cselekvőképességének, tudatosságának és asszertivitásának fejlesztése. További információk a honlapunkon olvashatóak a szervezetünkről.

A felmerülő kérdések kapcsán a diakmozgalom[at]gmail[dot]com e-mail címen rendelkezésre állunk.

Tisztelettel,
Az ADOM Diákmozgalom nevében:

Nógrádi Áron