GYERMEKFELÜGYELET

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Kormányrendelet alapján biztosítanunk kell a gyermekfelügyeletet azoknak a diákoknak, akiknek otthon ezt nem tudják megoldani.

A felügyeletet a bejáróknak 8.00-tól az első buszok hazaindulásáig tartjuk. Legkésőbb 13.30-ig. Ebédet mindenki kap.

Jelentkezni március 8-án hétfőn, 10.00-óráig az iskolában, a titkárságon, a 546-004-es telefonszámon lehet. Be kell mondani a nevet, osztályt, és hány óráig kérik a felügyeletet.

ISKOLAI FELÜGYELETRE CSAK ÉS KIZÁRÓLAG AZOKAT A GYEREKEKET TUDJUK FOGADNI, AKIKNEK A SZÜLEI IGAZOLTAN DOLGOZNAK ÉS NINCSENEK OTTHON.

Kérünk mindenkit, hogy a járvány terjedésének megfékezése érdekében csak akkor küldjék gyermeküket az iskolába, ha nincs jobb megoldásuk. Tanítás nem lesz, csak felügyelet. Így a diáknak, ha felügyeletre jön magával kell hoznia mindent, amire a tanulásához szüksége lesz és egyedül, önállóan kell tanulnia, mintha órái lennének.

Tisztelettel: Somogyiné Keszthelyi Judit intézményvezető